ElectroCut Solutions

ElectroCut Solutions to firma założona w 2023 roku przez doświadczonego specjalistę w dziedzinie budowy maszyn CNC, Michała Bitnera.
Mając na koncie 10 lat doświadczenia, w tym 7 lat pracy praktycznej w serwisowaniu maszyn w całej Europie, gwarantujemy najwyższą jakość usług w branży.

Działamy na terenie Europy

Nasz obszar działania obejmuje zarówno kraje Europy Zachodniej, jak i Europy Wschodniej. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia, dążąc do tego, aby każdy klient otrzymał usługi na najwyższym poziomie.

Klientom zagranicznym oferujemy obsługę w języku angielskim na poziomie komunikatywnym. Jesteśmy elastyczni i gotowi do podróży, aby sprostać potrzebom naszych klientów, realizując usługi serwisowe, przeglądy, relokacje maszyn, a także szkolenia i doradztwo na miejscu.

Nasza specjalizacja

Naszą specjalnością jest serwis maszyn EDM – drutówek, drążarek wgłębnych oraz „wiertarek”. Nasza wyjątkowa specjalizacja i serwis maszyn Makino stanowi unikalną wartość na rynku Europejskim. Posiadamy doświadczenie we wszystkich rodzajach maszyn, co pozwala nam oferować najwyższą jakość usług dla każdego klienta.

Precyzja serwisu to nasz priorytet

Naszą filozofię pracy najlepiej oddaje motto – „It’s all about precision”. Podchodzimy do każdego zlecenia z najwyższym stopniem precyzji, dbamy o jakość, kreatywność i efektywną komunikację. Etyka pracy jest dla nas kluczowa i przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług.